12 rzeczy kobiety z czystą skórą zawsze robią

UZYSKAJ CZYSTĄ SKÓRĘ DZIĘKI TYM ŁATWYM PORADOM, KTÓRE ZAWSZE MAJĄ KOBIETY Z CZYSTĄ SKÓRĄ

Nie ma wątpliwości: czysta skóra może zwiększyć Twoją pewność siebie.

Wiem o tym na pewno, ponieważ od LAT borykałem się z ciężkim trądzikiem i bardzo wpłynęło to na to, jak się czułem.

(Jeśli chcesz usłyszeć moją historię o tym, jak wyleczyłem mój trądzik, możesz to sprawdzić tutaj).

Od tamtej pory mam obsesję na punkcie pielęgnacji skóry.

Chociaż, oczywiście, wewnętrzne piękno jest ważniejsze, myślę, że kiedy masz błyszczącą skórę, pozwala ci to odzwierciedlić to wewnętrzne piękno na zewnątrz. Dlatego dzisiaj chcę się z wami podzielić 12 rzeczami, które zawsze robią kobiety o czystej skórze.

Większość z nich wykonuję samodzielnie, a niektóre są rzeczami, do których dążę, aby móc stale ulepszać swoją skórę. Sprawdź, których z nich nie wdrażasz, i sprawdź, czy możesz wprowadzić je do swojej obecnej rutyny pielęgnacji skóry. Im więcej zrobisz dla swojej skóry, tym bardziej odwdzięczy Ci się promienna cera.

Kto jest gotowy na jasne wskazówki dotyczące skóry?

Zanurzmy się!

1. Kobiety o czystej skórze ZAWSZE zmywaj makijaż (dokładnie)

usuń makijaż, aby uzyskać czystą skórę

Wiem, wiem, każdy ci to każe, ale nie mogę ci podkreślić, jak szalona jest konieczność uzyskania czystej skóry.

Kiedy na noc pozostawiasz makijaż na twarzy, nieuniknione jest, że produkt zatyka Twoje pory. Jest to szczególnie ważne, jeśli używasz ciężkich podkładów, korektorów lub tańszych produktów drogeryjnych, które zawierają takie składniki, jak talk (unikaj talku i szukaj makijażu, który nie zatyka porów).

To absolutnie najlepszy produkt do demakijażu. Dostaje wszystko, a Ty bez problemu nakładasz go na oczy bez kłucia i pieczenia (nawet bez wysiłku zdejmuje wodoodporny tusz!).

2. Kobiety o jasnej karnacji rozważają makijaż

A propos makijażu…

Kobiety o czystej skórze zawsze zastanawiają się, jaki makijaż nakładają na twarz.

Używają wysokiej jakości produktów i ponownie szukają makijażu nie zatyka porów.

Osobiście moim ulubionym makijażem dla czystej skóry jest krem ​​CC It Cosmetics Your Skin But Better.

Ten produkt jest nie tylko lekki i oddychający, ale jest również pełen składników kochających skórę, które faktycznie pomagają poprawić wygląd skóry, nawet gdy nie nosisz produktu (takie rzeczy jak witamina C, kwas hialuronowy, kolagen i przeciwutleniacze to wszystko obecny w tym produkcie).

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz przeczytać moją dogłębną recenzję kremu It Cosmetics Your Skin But Better tutaj. To naprawdę zmieniło zasady gry zarówno w moim makijażu, jak i mojej rutynie pielęgnacji skóry.

3. Kobiety o czystej skórze zmieniają swoje produkty

porady dotyczące pielęgnacji skóry dla czystej skóry

Podczas gdy nadal kupuję mój krem ​​CC It Cosmetics, jeśli chodzi o pielęgnację skóry, staram się konsekwentnie zmieniać rzeczy.

Uważam, że zmieniając moje produkty, pozwala mojej skórze doświadczyć różnych zabiegów i składników.

Kiedy ciągle trzymam się tego samego produktu, stwierdzam, że moja skóra dostosowuje się i produkt przestaje działać tak dobrze, jak kiedyś.

Nie oznacza to, że nie możesz mieć pewnych produktów do pielęgnacji skóry, ale nadal zalecałbym wypróbowywanie różnych produktów mniej więcej co kilka miesięcy.

4. Kobiety z czystą skórą wybierają środek myjący i nawilżający

Gdybym mógł wybrać tylko dwa produkty do pielęgnacji skóry, które są absolutną koniecznością w codziennej pielęgnacji skóry kobiet, z pewnością byłby to dobry środek czyszczący i nawilżający.

Kobiety o czystej skórze zawsze mają swój ulubiony środek myjący i nawilżający.

Chociaż zawsze są chętni do wypróbowania nowych produktów, jak wspomniano powyżej, wiedzą również, co działa dobrze na ich twarzy, i zawsze wracają do tych produktów, do których się wybierają, jeśli mają przerwę.

Dla mnie moim ulubionym środkiem myjącym jest woda micelarna Bioderma (uwielbiam ją, ponieważ zawsze usuwa makijaż i jest bardzo delikatna), a najlepszym środkiem nawilżającym, jaki kiedykolwiek wypróbowałem, jest 72-godzinny przypływ wilgoci Clinique (używanie tego kremu jest jak dawanie obrać dużą szklankę wody. To niesamowite).